Увага, важлива інформація!
12
март

Контактное лицо: Маргарита

Контактный телефон: (063) 418-2673

Повідомляємо вам, що з 12.03 до 03.04 наш освітній заклад не здійснюватиме освітні послуги у зв’язку із запровадженням КМДА та Кабміном карантину. Це заходи безпеки! Ми не маємо панікувати, маємо бути пильними та дбати про безпеку наших учнів й свою власну.

Наш заклад вживає всіх необхідних заходів: приміщення регулярно провітрюється, дезінфікується та кварцується, обробляються дитячі іграшки та меблі.

Вірус не циркулює у повітрі, він не здатний переміщатись на далекі відстані. Вірус є тільки в краплях, які людина видихає під час кашлю чи чхання. Відстань – це гарантія безпеки. Заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви знаходитесь на відстані понад 1,5 метрів.

На початковій стадії захворювання, спричинене новим коронавірусом, має такі ж симптоми, як інші гострі респіраторні захворювання. Визначити можуть тільки спеціальні тести.

Симптоми – кашель, біль у горлі, риніт, температура, лихоманка, утруднене дихання, сухий кашель, чхання, біль у грудях, а у деяких випадках – діарея або кон’юнктивіт.

Якщо у вас з’явились такі симптоми – негайно зверніться до лікаря.

Для уникнення захворювання часто та ретельно мийте руки з милом чи обробляйте антисептичними засобами собі та дітям. Під час кашлю і чхання прикривайте рот і ніс серветкою. Ретельно готуйте їжу, зокрема м’ясо і яйця. Уникайте тісного контакту з тими, хто має симптоми грипу чи застуди. Будьте здорові!